Kurumsal


Çekmeköy Demirci 0507 919 99 60


İstanbul’da en çok bilinen demir doğrama firması olan Pendik Demirci, normal kullanılmaz demir formlarını işleyerek birçok demir doğrama ürünü elde etmektedir. Pendik demir doğrama, montaj öncesi ve sonrası tam destek hizmeti vermektedir. Pendik demir ferforje, ürünleri, çözümleri ve satış sonrası vermiş olduğu destek ile güvenilirlik, teknolojik ve verimli çözümler sunmaktadır. Ayrıca Pendik demirci ustası ile müşterilerinin beklentileri doğrultusunda işlerini projelendirip en uygun maliyet ile sunmaktadır.

Pendik Demir Doğrama

Birçok modelden oluşan geniş ürün yelpazesi, Pendik demirci ustası tarafından demir doğrama uygulamaları ile çeşitli alanlarda kullanılabilir hale getirilmektedir. Pendik demir ferforje işlemlerinin de arasında bulunduğu bu işlemler sonucunda herhangi bir yapı ya da dekorasyon unsuru üretebilmek mümkündür. Pendik demir doğrama ile birçok çatı uygulaması, pençelere, kapı korkulukları gibi her türlü sistem demir doğrama uygulamaları yapılabilmektedir. Pendik Demirci işçiliği büyük kısmı teknolojik aletler ile yapılmaktadır. Bu sayede en kaliteli yapımlar en hızlı şekilde müşterilere ulaştırılmaktadır.

Pendik Demir Ferforje

Demir normal koşullar altında saklandığı zaman paslanma riski oluşmaktadır. Uygun bir şekilde izole edilmezse, sağlamlığı kaybolmaktadır. Bu da demir doğrama işlemlerinde büyük bir soruna neden olmaktadır. Bundan dolayı ferforje işlemleri ile birlikte demiri kullanışlı ve daha dayanıklı hale getirmek mümkün olmaktadır. Bu özel ürünleri uzun yıllar boyunca kullanılmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

Demir, diğer madenlere göre işlem görmesi kolay ve sağlıklıdır. Doğaya hiçbir zararı olmayan bu metali uzman kadro ve ustalar sayesinde birçok çeşitli ürüne dönüştürülmektedir. Ayrıca demir doğrama, bir sanattır. Sanat olmasından dolayı eşine az rastlanacak olan ürünleri, üst düzey işçilik ile elde etmek mümkündür. Hangi tür demir doğrama modeline müşterinin ihtiyacı var ise, ücretsiz keşifler ile en doğru bilgi aktarılmaktadır. Projeye özel olarak üretilecek demir doğrama ürünlerinin yerinde montajı yapılmakta ve istediğiniz sonuçlara kesin olarak ulaşılmaktadır. Ayrıca bu hizmet profesyonel ekipman ve donanım ile yapılmaktadır. Ferforje sektöründe edinmiş olunan birikim ve tecrübe ile yeni anlayışlar ve yenilikçi ürünler ile müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.


Çekmeköy Demirci 0507 919 99 60


Call Now Button